İade ve Değişim

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim? 

Satın aldığınız ürünün teslim alınmasını takip eden 14 iş günü içerisinde, tarafımıza fatura içinde yer alan iade formunu doldurarak, ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz. 

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, fatura içerisinde yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak 359044565 no ile herhangi bir Yurtiçi Kargo acentesinden, aşağıda belirttiğimiz adresimize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. 

İade Adresimiz: 

MBA TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

Adres: MERKEZ MAH.ZİYA GÖKALP CAD. NO:17 GÜNGÖREN İSTANBUL

Elektronik Tebligat Adresi:25959-68361-93033 

İade işlemleri: 

herton.com, üyelerinin ‘Sebep göstermeden cayma hakkı’ 14 gündür. İade şartlarımız, 4077 nolu Tüketicinin Korunmasına İlişkin Kanun ve Uygulama Yöntemleri’ kapsamında ve şirketimiz uygulamaları gereği değişiklik gösterebilmektedir. 

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliğinin bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, satılabilme özelliğini yitirmiş, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen ürünler iade olarak kabul edilmeyecek ve kargo ücreti herton.com tarafından karşılanmayacaktır. 

Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 10 iş günü içerisinde iade işleminiz sağlanır. 

*Takı ve iç giyim kategorisine ait ürünlerin iadeleri kabul edilmemektedir (küpe, kolye, broş, iç giyim, mayo, bikini vb.) 

Sitemiz alışveriş koşullarında belirtilen ücretsiz kargo kampanyası, iade işleminizden sonra değişiklik gösterebilir. Örneğin; 100 TL üzerindeki ücretsiz kargolu siparişinizde yer alan ürünlerin bazılarını iade ettiğinizde ve sizde kalacak yeni sipariş tutarınız 100 TL alt limitinin altına düştüğünde, 8,99 TL kargo ücreti kesintisi yapılacaktır. 

Değişim 

Ürünlerin renk, beden veya farklı bir model ile değişimleri stoklar dahilinde yapılmaktadır.

Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Alışveriş sepetiniz boş Sepetinize bir ürün eklemek için "Sepete ekle" düğmesini kullanın.
Ürün Toplamı